מגנטים לארועים


מזכרת מארוע מרגש


חלק בלתי נפרד מאירועים ושמחות הוא המזכרת שמקבלים האורחים מהאירוע המרגש. מגנטים לאירועים נחשבים כיום למזכרת המבוקשת ביותר, כיוון שהם משלבים באופן מושלם בין השמחה שבאה לידי ביטוי בתמונות לבין מתנה שמסבה אושר רב הן לאורחים והן לחוגגי השמחה. חברת פריים צילום, המתמחה בצילום אירועים ובהפקת בוק לבת מצווה מספקת גם שירות של צילום מגנטים לרווחת לקוחותיה.
הצוות של פריים צילום מקפיד על הפקת מגנטים לאירועים באופן המקצועי ביותר, הכולל ציוד מתקדם שיוצר מגנטים הניחנים באיכות תמונה גבוהה אשר אינם דוהים במהרה. הצלמים של פריים צילום מצלמים את המוזמנים לכל אורכו של האירוע – בקבלת הפנים, במהלך הארוחה וכמובן – במסיבת הריקודים.

תמונות מגוונות


מאפיין נוסף של מגנטים לאירועים אשר מופקים על ידי חברת פריים צילום הוא הגיוון בסגנון המגנטים, החל מתמונות קלאסיות ועד תמונות משעשעות של המצולמים. כמו כן, ניתן להפיק את התמונות בשחור לבן לבקשת הלקוח. צלמני החברה מקפידים על צילום של כמה שיותר אורחים במהלך האירוע בכדי ללכוד את ההתרגשות והשמחה של האירוע.
כיוון שהפקת מגנטים היא חלק מרכזי במהלך תכנון האירוע חשוב לבחור בחברה אשר תבצע זאת על הצד הטוב ביותר. פריים צילום תספק מגנטים לאירועים באיכות גבוהה במיוחד ותביא לכך שהמזכרות לאורחים יפיקו שביעות רצון גבוהה בקרב המצולמים ובקרב בעלי השמחה, אשר יוכלו לעשות שימוש בתמונות אלו גם מעבר למגנטים.
כל הזכויות שמורות לחברת FRAME צלם לבר מצווה וצלם לבת מצווה טלפון - 0722657562 ליאור | כתובת: תל אביב | מייל: lior@i-frame.co.il