לימוזינה לבת מצווה


 לימוזינה לבת מצווה 

לימוזינה לבת מצווה


חגיגת בת המצווה היא הזדמנות נדירה עבור כלת השמחה להראות ולהיראות, כלת השמחה יכולה ביום האירוע להתנהג כמו נסיכה אמיתית הלובשת שמלות יקרות, עונדת תכשיטים יקרים ונוסעת בכרכרה מהודרת, ביום האירוע יכולה כלת השמחה להיות ולו לרגע אחד כל מה שהיא חולמת עליו, חלום שכיח ונפוץ הוא הנסיעה בלימוזינה והגעה לאולם השמחות ברכב זה.
שכירת לימוזינה לבת המצווה הוא טרנד ההולך ותופס תאוצה בחודשים האחרונים, הלימוזינה המוכרת לילדים מסדרות הטלוויזיה נתפסת כסמל סטאטוס המייצג את עומק כיסו של היושב בלימוזינה, עבור כלת בת המצווה זוהי הזדמנות להיכנס לאירוע כאשר כל המבטים מופנים לכיוונה.
במידה ובחרתם להשכיר לימוזינה לאירוע בת המצווה צפויה לכם הנאה אמיתית וערב שלא ישכח במהרה, ראשית הישיבה בלימוזינה תטריף את חושיכם, האווירה בלימוזינה והפינוקים המוצעים לנוסעים הם מהמשובחים ביותר הקיימים בשוק, בהמשך רגע הירידה מהלימוזינה עם ההגעה לאולם השמחות נדמית לחלק מטקס אוסקר המתרחש על השטיח האדום.

שטיח אדום


 כיום ניתן לשכור צלם המלווה את כלת השמחה לכל אורכו של הבילוי עם הלימוזינה בדיוק כמו ששוכרים צלם לבוק בת מצווה, הצלם ידע לצלם את כלת השמחה בפוזיציות מקוריות ובתנוחות הלקוחות ישר ממגזין דוגמנות גדול, הצלם אינו מש מכלת השמחה ובכך מעניק לאירוע עוד זווית חדשה לצפייה, בסיום הערב מפיק הצלם או חברת הפקות בת מצווה אלבום פרטי המתעד את תחילת הערב החל מרגע היציאה מהבית אל הלימוזינה, הבילוי בלימוזינה והנסיעה ברחובות העיר ולבסוף ההגעה לאולם ולחגיגת בת המצווה.
פעמים רבות ניתן להשכיר את הלימוזינה יחד עם מספר חברות קרובות ויחדיו לצאת אל הנסיעה, אפשרות זו מתגלה כמהנה עד מאוד, היא תורמת לגיבוש הילדה וחברותיה והיא מוסיפה עוד נופח לאירוע.
כל הזכויות שמורות לחברת FRAME צלם לבר מצווה וצלם לבת מצווה טלפון - 0722657562 ליאור | כתובת: תל אביב | מייל: lior@i-frame.co.il