כניסה לבת מצווה


 כניסה לבת מצווה בליווי תמונות מקצועיות שרצות שצולמו על ידי צלם בוק לבת מצווה 

 

כניסה לבת מצווה


 אחד הטרנדים המובילים כיום בשוק האירועים הוא הוספת אווירה לאירוע על ידי הצגת תמונות של חתני השמחה באולם בו נערכת החגיגה, כאשר מדובר בבת מצווה מדובר על הצגת תמונות של הנערה בת השתיים עשרה שעוד כמה רגעים תהפוך לאישה.
בוודאי הגעתם לא פעם לאולם אירועים והבחנתם במסכי טלוויזיה עם קליפ לבת מצווה או מסכים גדולים שעליהם מוקרנות תמונות מחיי היום יום של כלת השמחה, בדרך כלל מוצגות תמונות מגיל הינקות ועד לגיל הנוכחי.
אחד הטרנדים המובילים בתעשיית הבת מצווה היא שימוש בתמונות מקצועיות שצולמו בידי צלם מומחה והצגתן באירוע, מספר ימים לפני האירוע נפגשת כלת השמחה עם הצלם המכין עבורה תיק צילומים מקצועי, הצילומים מתבצעים במספר אתרים נבחרים שבהם מדגמנת הילדה אל מול המצלמה, הצילומים הנבחרים נערכים באלבום המוצג במהלך האירוע לאורחים ולמשפחה.
מצגת תמונות שרצה באולם האירוע כשבמרכזה כלת השמחה מאפשרת לאורחים ולמשפחה להציץ לחי הילדה שלכבודה הם התכנסו, לאורחים ניתנת הזדמנות לראות את כלת השמחה בסביבתה הטבעית, עם חברים ובעוד מקומות שונים, מצגת תמונות העשויה בטוב טעם ובאיכות גבוהה תגנוב את ההצגה ותשדרג בצורה משמעותית את האירוע.

 

כל הזכויות שמורות לחברת FRAME צלם לבר מצווה וצלם לבת מצווה טלפון - 0722657562 ליאור | כתובת: תל אביב | מייל: lior@i-frame.co.il