הקלטת שיר באולפן הקלטות


בת מצווה מיוחדת


frame צילום היא החברה המובילה כיום בהפקת בת מצווה מושקעת, מקצועית ואיכותית הכוללת צילום מגנטים, צילום האירוע, הפקת בוק והתוספת הפופולארית ביותר – הקלטת שיר באולפן הקלטות להקלטת דרשה לבת מצווה אשר משודר בשיאו של האירוע. הקלטה זאת מהווה (לצד המגנטים והבוק) מזכרת חד פעמית ומקורית של תקופה קסומה ושל חגיגה מרגשת.
הקלטת שיר באולפן הקלטות חייבת להתבצע באופן המקצועי ביותר, הכולל ציוד איכותי, בחירה מוצלחת של שיר המתאים ליכולותיה של הנערה ולסגנונה וליווי צמוד של צוות החברה. לשיר זה תפקיד מרכזי מהלך האירוע ולכן חשוב להקדיש מחשבה רבה ותכנון מקדים לבחירת החברה אשר תפיק אותו.

זמרת ליום אחד


Phasellus sedבדומה לצילום בוק לבת מצווה, הקלטת שיר באולפן הקלטות מהווה הרבה מעבר למזכרת מהאירוע המרגש – זוהי חוויה מיוחדת עבור הנערה והגשמת חלום להיות זמרת מצליחה ליום אחד, ולכן חשוב כי כל הגורמים המעורבים בהפקה זאת יעניקו לה את התחושה כי היא מצליחה בכך היטב. בנוסף, ליחס האישי אל הנערה תפקיד חשוב גם במסגרת ההתנהלות של היום כולו.
בחירה ב – frame צלם לבר מצווה או  לביצוע הקלטת שיר באולפן הקלטות מוצלחת מבחינות רבות – מעבר להתמחות של החברה בתחום חגיגות בת המצווה, ניתן לקבל ממנה חבילת שירותים מושלמת, הכוללת את צילום האירוע, הפקת הבוק וצילום מגנטים אשר כולם ניחנים באיכות גבוהה, בסגנון מיוחד המשקף את אופי הנערה ובתרומה להצלחת האירוע כול
כל הזכויות שמורות לחברת FRAME צלם לבר מצווה וצלם לבת מצווה טלפון - 0722657562 ליאור | כתובת: תל אביב | מייל: lior@i-frame.co.il