הקלטת דרשה באולפן הקלטות


מסורת מרגשת


דרשה היא חלק בלתי נפרד מציון חגיגות בר המצווה. בשנים האחרונות נהוג כי בנות המצווה מציינות אף הן את האירוע המרגש בהקראת דרשה משלהן – בין אם היא מסורתית ובין אם היא פרשנות מודרנית יותר. כך או אחרת מדובר על חלק מרגש באירוע. הקלטת דרשה באולפן הקלטות משדרגת את המעמד והופכת אותו לעוצמתי ומקורי במיוחד.
הקלטת דרשה באולפן הקלטות מספקת בראש ובראשונה איכות גבוהה מאוד – במקום להקריא את הדרשה “בלייב” בקול רועד או לסמוך על המיקרופונים של אולם האירועים ולהסתפק באיכות ירודה, מעניקה הקלטה זאת השמעה ברורה ביותר.
בנוסף, העובדה כי הדרשה מוקלטת מאפשרת לשמור אותה כמזכרת מיום מרגש וחד פעמי.

תכנית אומנותית


בעיקר במקרים שבהם מדובר על בת מצווה ניתן לשלב הקלטת דרשה באולפן הקלטות בתכנית האומנותית של הערב, ובמקום שהדרשה תיקרא באופן סטנדרטי היא יכולה ללוות את הנערה שנכנסת אל אולם האירועים לדוגמה – אפשרות מקורית ומיוחדת. ניתן להקליט את הדרשה מעל לנעימה או שיר כזה או אחר ולשדרג אותה כך.
חברת frame צלם לבת מצווה ולבר מצווה שמה לה למטרה לספק את כל השירותים המתקדמים והמקצועיים ביותר בנוגע לחגיגות בר או בת המצווה כולל ליווי עם לימוזינה לבת מצווה, ביניהם הקלטת דרשה באולפן הקלטות מקצועי, צילום אירועים, הפקת בוק ומגנטים. אין ספק כי הקלטה שכזאת תרשים את המוזמנים ותעשיר את התכנית האומנותית של החגיגה.
כל הזכויות שמורות לחברת FRAME צלם לבר מצווה וצלם לבת מצווה טלפון - 0722657562 ליאור | כתובת: תל אביב | מייל: lior@i-frame.co.il