בוק לבת מצווה


 צילום בוק לבת מצווה 

 

חגיגות בת המצווהחגיגת בת המצווה היא אירוע מכונן בתהליך התבגרותה של כל נערה, האירוע הנחגג ברוב פאר והדר מסמל את הצטרפותה של הנערה לעולם המבוגרים, חגיגת בת המצווה היא אירוע של פעם בחיים, אירוע שייחרט לעד בזיכרון המשפחה ובעיקר בזיכרון הנערה, הדרך הטובה ביותר לשמר את זיכרון המאורע היא בעזרת צילום בוק מקצועי לרגל בת המצווה.
כל נערה חולמת להיות בבוא היום דוגמנית, העמידה מול המצלמה, הבגדים היפים והתסרוקת העדכנית הם כולם חלק מעולם הזוהר עליו חולמת הילדה, גיל שתים עשרה וחגיגת בת המצווה המתוכננת מעניקים לילדה הזדמנת פז להרגיש דוגמנית ליום אחד.

הבוק המושלם


 בוק בת המצווה הינו ספר מקצועי המכיל תמונות של הנערה במגוון רחב של מקומות ובמספר פוזיציות שונות, הבוק מאפשר לקבע את מראה הנערה בזמן ולהעניק לה זיכרון מושלם לעתיד, בוק ניתן למצוא תמונות בגדלים שונים, תמונות שעברו עריכה ממוחשבת, תמונות תקריב ותמונות אומנותיות.
צלם לבת מצווה המציע צלום בוק לבת המצווה יכול להיראות למביטים מהצד כמשימה קלה במיוחד אך למעשה מדובר במשימה הדורשת ידע וניסיון בצילום, בשנים האחרונות יותר ויותר צלמים מציעים ללקוחותיהן צילומי בוק לבת המצווה, רק אחוז קטן מהם מספק את הסחורה באיכות הראויה להיקרא בוק בת מצווה.
צילום בוק בת מצווה חייב להציג את הצד היפה של כלת השמחה, חייב להציג את הזוהר בעיניים ואת החיוך התמים של הילדה הקטנה שעוד כמה רגעים הופכת לנערה.
סיווג הקטגורייה: בוק לבת מצווה, בוק בת מצווה.
כל הזכויות שמורות לחברת FRAME צלם לבר מצווה וצלם לבת מצווה טלפון - 0722657562 ליאור | כתובת: תל אביב | מייל: lior@i-frame.co.il