איפור לבת מצווה


 ליווי צלם מקצועי עם האיפור והמאפרת 

איפור מקצועי לבת מצווה


 אירוע בת המצווה הוא הזדמנות לכלת בת המצווה להפגין את יופייה הרב ואת העובדה שהינה עוד רגע קט והיא הופכת לנערה, בכדי להפוך את המעבר לפשוט ומהנה בוחרות נערות רבות להשתמש באיפור, אחד הטרנדים המובילים בנושא זה הוא שכירת שירותים של מאפרת ליום האירוע, מאפרת שתהפוך בהברשת מכחול אחת את כל הערב להצלחה עצומה.
אחד מסימני ההיכר של נערה צעירה והפרט הקטן שמבדיל אותה מהילדה הקטנה שהיא הייתה לפני רגע הוא האיפור, ישנו משפט הטוען שמה שלא עשה הטבע יעשה הצבע ובדיוק בנקודה זו משתלבת המאפרת היודעת בדיוק היכן נדרש להוסיף קצת צבע והיכן לא.
תפקידה של המאפרת כולל הדרכה של הנערה ברזי האיפור, טיפים לאיפור נכון והכרה של אביזרי האיפור השונים, הניסיון הרב שיש למאפרת ייתן לנערה את הכלים הדרושים להתאפר בכוחות עצמה בעדינות ובטוב טעם. לכל אורך האירוע מלווה צלם מקצועי את ההתנהלות בין כלת השמחה והמאפרת, הצלם יתעד את הצללית הראשונה, את הסומק, האודם ושאר הצבעים בהם צובעת המאפרת את הילדה, הצלם לבת מצווה יתעד את הטיפים וההדרכה הניתנת לילדה ויסיים בתמונות תקריב בהם מככבת הילדה מאופרת, הסרטון יישאר חקוק בליבה של הילדה עוד זמן רב לאחר האירוע.
כל הזכויות שמורות לחברת FRAME צלם לבר מצווה וצלם לבת מצווה טלפון - 0722657562 ליאור | כתובת: תל אביב | מייל: lior@i-frame.co.il